Zajęcia przeznaczone są dla uczniów klas 2 IB  (systemu matury międzynarodowej IB) uczących się chemii na poziomie HL , którzy będą zdawać maturę z chemii IB w 2023 roku.

Na kurs zapraszamy uczniów, którzy chcą kształcić się na kierunkach medycznych, około medycznych oraz technicznych w kraju i zagranicą.

Kurs realizuje całość materiału z chemii Core + AHL, zgodnie z aktualnymi wymogami zawartymi w sylabusie „IB Chemistry Syllabus”. Kurs obejmuje przygotowanie do części egzaminu External assessment (paper 1 and paper 2).

Kurs realizowany jest w formie zajęć on-line (zajęcia przez Zoom) z obowiązkiem włączonej kamery oraz głośnika –  umożliwia to obu stronom płynną komunikację. Prowadzimy również zajęcia stacjonarne w lokalu dydaktycznym ul. Lekka 3 lok. U11 Warszawa-Bielany. W przypadku niemożliwości zorganizowania zajęć stacjonarnych (sytuacja epidemiologiczna) kurs będzie prowadzony w formie zajęć on-line.

Wybór formy kursu należy do ucznia.

Skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci szczegółową, indywidualną ofertę kursu „Kurs IB Chemistry HL. MATURA 2023”.

*W dodatkowej ofercie proponujemy również konsultacje dotyczące Internal assessment: Practical activities; Individual investigation; Group 4 project lub EE.

*Istnieje również możliwość realizowania kursu IB Chemistry dla poziomu SL. W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt.

Atuty kursu

Autorskie materiały

W procesie nauczania uczeń korzysta z podręczników IB oraz autorskich opracowań merytorycznych nauczyciela oraz zadań (Past papers).

Testy semestralne

Bieżące monitorowanie postępów ucznia: jedna matura próbna pisana w dodatkowym terminie.

Zadania domowe

Zestaw prac domowych, opracowanych do każdych zajęć dydaktycznych, sprawdzanych następnie przez nauczyciela prowadzącego kurs.

Zaplecze dydaktyczne

Dostęp do podręczników IB, książek akademickich, pomocy dydaktycznych oraz opracowań multimedialnych.

Cena kursu

Kurs IB Chemistry. MATURA 2023.

830 zł*/rata

*Cena brutto jednej raty (8 rat w roku szkolnym 2022/2023).

Szczegółowa oferta

Chcesz zapisać się na kurs?
Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz otrzymać szczegółową ofertę kursu?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy! Zapytaj o ofertę