(BRAK MIEJSC)

Zajęcia przeznaczone są dla licealistów zdających maturę z chemii w 2023 roku.

Na kurs zapraszamy uczniów, którzy chcą kształcić się na kierunkach medycznych, okołomedycznych oraz technicznych.

Kurs realizuje całościowy, czteroletni zakres materiału z chemii rozszerzonej zgodnie z podstawą programową nauczania przedmiotu chemia w liceum oraz dodatkowym programem autorskim opracowanym w naszej placówce. Ze względu na krótki czas trwania kursu (roczny) zajęcia prowadzone są w formie ćwiczeniowo-zadaniowej. Na zajęciach rozwiązujemy zadania maturalne (arkusze maturalne) oraz autorskie zadania typu maturalnego. Przed każdymi zajęciami uczeń otrzymuje materiały do nauki własnej, niezbędne do przygotowania się na zajęcia. Kurs umożliwia otwartą dyskusję z nauczycielem.

Kurs realizowany jest w formie zajęć on-line (zajęcia przez Zoom) z obowiązkiem włączonej kamery oraz głośnika –  umożliwia to obu stronom płynną komunikację. Prowadzimy również zajęcia stacjonarne w sali laboratoryjnej jednej ze szkół znajdujących sie w Warszawie (dzielnica Bielany).

Wybór formy kursu należy do ucznia.

Skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci szczegółową ofertę kursu „Kurs z CHEMII. MATURA 2023”.

Atuty kursu

Autorskie materiały

Dostęp do bezpłatnych dla uczestników, autorskich opracowań materiału z chemii rozszerzonej w formie skryptu (teoria + zadania) zgodne z podstawą programową przedmiotu chemia.

Matury próbne

Bieżące monitorowanie postępów ucznia: dwie matury próbne pisane w dodatkowym terminie (wybrane soboty, po uzgodnieniu terminu).

Zadania domowe

Zestaw prac domowych, opracowanych do każdych zajęć dydaktycznych z odpowiedziami.

Zaplecze dydaktyczne

Dostęp do podręczników akademickich, pomocy dydaktycznych oraz opracowań multimedialnych.

Cena kursu

Kurs z chemii MATURA 2023

580 zł*/rata

*Cena brutto jednej raty (8 rat w roku szkolnym 2022/2023)

Szczegółowa oferta

Chcesz zapisać się na kurs?
Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz otrzymać szczegółową ofertę kursu?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy! Zapytaj o ofertę