Zajęcia są przeznaczone dla uczniów klas 2 preIB planujących uczyć się chemii na poziomie HL, którzy będą zdawać maturę z chemii IB w 2024 roku.

Kurs jest dedykowany uczniom chcącym kształcić się na kierunkach medycznych, około medycznych oraz technicznych.

Kurs realizuje hybrydowy materiał nauki chemii w liceum, który jest połączeniem materiału systemu polskiego oraz materiału z chemii IB. Kurs obejmuje naukę chemii na poziome matury rozszerzonej systemu polskiego oraz wprowadzenie do części egzaminu External assessment (paper 1 and paper 2).

Kurs realizowany jest w formie zajęć stacjonarnych (w lokalu dydaktycznym). W przypadku niemożliwości zorganizowania zajęć stacjonarnych (sytuacja epidemiologiczna) kurs będzie prowadzony w formie zajęć on-line w czasie rzeczywistym.

Zajęcia odbywają się w piątki w godzinach od 15.30 – 17.00 zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2020/2021. Po ustaleniu planu zajęć uczniów w szkołach godziny spotkań mogą ulec przesunięciu +/- 30 min. Godziny/dni zajęć mogą ulec zmianie na wniosek całej grupy uczniów i za zgodą nauczyciela prowadzącego.

Skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci szczegółową ofertę kursu „Regularny kurs z chemii preIB. MATURA 2024”.

*W dodatkowej ofercie proponujemy również konsultacje dotyczące Internal assessment: Practical activities; Individual investigation; Group 4 project lub EE.

*Dodatkową ofertę stanowi przygotowanie do części egzaminu paper 3 (one Option + data-based lessons).

*Istnieje również możliwość realizowania kursu IB Chemistry dla poziomu SL. W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt.

Atuty kursu

Autorskie materiały

W procesie nauczania uczeń korzysta z podręczników IB oraz autorskich opracowań merytorycznych nauczyciela oraz zadań (Past papers).

Testy semestralne

Bieżące monitorowanie postępów ucznia: jedna matura próbna pisana w dodatkowym terminie.

Zadania domowe

Zestaw prac domowych, opracowanych do każdych zajęć dydaktycznych, sprawdzanych następnie przez nauczyciela prowadzącego kurs.

Zaplecze dydaktyczne

Dostęp do podręczników IB, książek akademickich, pomocy dydaktycznych oraz opracowań multimedialnych.

Cena kursu

Regularny kurs z chemii preIB. MATURA 2024

5000 zł*/ rok

*Całkowita cena brutto kursu przy opłacie jednorazowej. Możliwa płatność ratalna.

Szczegółowa oferta

Chcesz zapisać się na kurs?
Potrzebujesz więcej informacji?
Chcesz otrzymać szczegółową ofertę kursu?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy! Zapytaj o ofertę